MAIRI SEPP

 D.O. Osteopaat

Vastuvõtud toimuvad Tõnismäe Stuudios Tallinnas (Tõnismäe Ärimaja, Tõnismägi 3a).                      
  • Vastuvõtule registreerimine:

Tel: + 372 52 38519
E-post: mairi.osteopaat@online.ee

  • Vastuvõtu kestus 1 tund (sisaldab konsultatsiooni).

Täiskasvanud: 75€

Lapsed kuni 16 a. (tulla koos vanemaga): 65€  

Lapsed kuni 7 a. (tulla koos vanemaga): 50€

              __________________________________________________________________     

               

Lühidalt endast

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli prantsuse filoloogia erialal ning täiendanud end Lissaboni Ülikoolis portugali keele õppes. Aastaid töötasin ärivaldkonnas rahvusvaheliste ilubrändide tootejuhina.

Huvi terviseteemade vastu on mind saatnud kogu elu. Imetlus inimkeha süsteemide toimimise vastu on pannud mind koguma teadmisi loengute, raamatute, kursuste ning muidugi eluolukordade kaudu. Olen õppinud ka hiina meditsiini põhiprintsiipe toitumise ja siseorganite toimimise kohta.

Osteopaatiaga puutusin esmakordselt kokku ligi 20 aastat tagasi, kui mind vaevas üsna ränk pearinglus. Kliiniliselt oli kõik korras ja peale tablettide, mida oleksin pidanud võtma kogu elu, ei osanud arst midagi soovitada.

Ühe reklaamartikli kaudu sattusin osteopaadi juurde. Olin hämmingus, kuidas osteopaadi õrnade ja kohati vaid aimatavate käeliste liigutuste abil peapiirkonnas ja kehal läks mu olemine kord-korralt paremaks. Kuniks umbes aasta hiljem oligi too terviseprobleem kadunud. See jättis mulle tookord sügava mulje ja tekkis soov seda eriala õppima minna. Võimalus avaneski aastaid hiljem ja nüüdseks olen lõpetanud Osteopaatia Akadeemia Eestis ning praktiseerin osteopaadina. Kuulun ka Balti Osteopaatide Assotsiatsiooni (BOA).